Psiholoģiskā konsultēšana un gatavības nodarbinātībai mentorings

Gatavības nodarbinātībai mentorings

Moduļa uzmanības centrā: “Psiholoģiskā konsultēšana un gatavības nodarbinātībai mentorings”

Holistiska pieeja nodarbinātībai

Veiksmīga nodarbinātība ir kas vairāk par tehniskām prasmēm. Mūsu “4. modulis: Psiholoģiskā konsultēšana un gatavības nodarbinātībai mentorings” pievēršas būtiskiem psiholoģiskajiem aspektiem, gatavojoties darba videi. Šis modulis ir izstrādāts, lai sniegtu atbalstu ne tikai profesionālo, bet arī personīgo izaicinājumu pārvarēšanā. Mēs saprotam, ka ceļš uz darba tirgu var būt saistīts ar stresu un nedrošību, tāpēc ir svarīgi nodrošināt atbilstošu emocionālo atbalstu. Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ar Dauna sindromu justies pārliecinātiem par savām spējām un gataviem jaunai pieredzei.

Kā gatavības nodarbinātībai mentorings palīdz?

Šis svarīgais modulis sniedz izglītotājiem efektīvas konsultēšanas un mentorēšanas metodes, lai atbalstītu pieaugušos ar Dauna sindromu. Tas koncentrējas uz pašapziņas celšanu, “mīksto” prasmju attīstīšanu un izaicinājumu pārvarēšanu. Nodrošinot ietvaru efektīvam mentoringam, šis modulis garantē, ka audzēkņi saņem vispusīgu atbalstu ceļā uz jēgpilnu nodarbinātību. Izglītotāji apgūs, kā veidot uzticības pilnas attiecības un kā sniegt konstruktīvu atgriezenisko saiti. Mēs ticam, ka labi organizēts gatavības nodarbinātībai mentorings var būtiski mainīt cilvēka dzīvi. Vairāk par mentoringa nozīmi varat uzzināt Eiropas Mentoringa un Koučinga padomes resursos.

Atruna

Finansē Eiropas Savienība. Paustie viedokļi un uzskati tomēr ir tikai autora(-u) viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nevar tikt saukta pie atbildības par tiem.