Balsu sadzirdēšana: Iepazīstinām ar 5. moduli “Izpratnes veicināšana un aizstāvība, izmantojot stāstniecību un žurnālistiku”
Stāsta spēks
Katram cilvēkam ir savs stāsts. Mūsu pēdējais modulis, “Izpratnes veicināšana un aizstāvība, izmantojot stāstniecību un žurnālistiku,” ir izstrādāts, lai dotu izglītotājiem iespēju kļūt par pārliecinošiem cilvēku ar Dauna sindromu tiesību un iekļaušanas aizstāvjiem. Mēs ticam, ka personīgi stāsti ir viens no spēcīgākajiem instrumentiem, lai mainītu sabiedrības attieksmi un lauztu stereotipus. Šis modulis sniedz praktiskus padomus, kā veidot stāstus, kas uzrunā, aizkustina un iedvesmo rīkoties. Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ar Dauna sindromu un viņu atbalstītājiem kļūt par redzamiem un dzirdamiem pārmaiņu veidotājiem.
Kā notiek izpratnes veicināšana un aizstāvība praksē?
Šis pārveidojošais modulis māca stāstniecības un žurnālistikas principus, lai radītu pārliecinošus stāstus, kas izaicina stereotipus un veido iekļaujošāku sabiedrību. Izglītotāji iegūs praktisku pieredzi ētisku interviju veikšanā un stāstniecības projektu izstrādē, kas ļauj viņu viedoklim izskanēt plašāk. Efektīva izpratnes veicināšana un aizstāvība ir atslēga uz sistēmiskām pārmaiņām. Modulī tiks apskatīti arī dažādi komunikācijas kanāli, tostarp sociālie mediji un sadarbība ar tradicionālajiem medijiem.
Atruna
Finansē Eiropas Savienība. Paustie viedokļi un uzskati tomēr ir tikai autora(-u) viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nevar tikt saukta pie atbildības par tiem.